Loučení s příchutí prohry

Date of publication Author Jan Rachota

<span style="color:#CC0000"><b>!!! aktualizováno !!!</b></span></B><br>V posledním zápase hokejisté Bílých Tygrů nestačili na Rapperswil-Jona Lakers, kterým podlehli 6:3. Pro hráče nebyl největším protihráčem soupeř, ale nahromaděná únava z náročného turné.

přát., sobota 19. srpna 2006
6:3
()

Branky: Roest 2, Czerkawski 2, Hürlimann, Micheli - 17. Zíb, 33. Klimenta, 50. Vaic. Vyloučení: 10:8 a Derner 5 + do konce utkání za napadení protihráče Diváci: cca 200.

Nedvídek - Moravec, Jiruš, Krstev, Žabka, Hlavačka, Kočí, Derner, Zíb, Holub - Podkonický, Vaic, S. Procházka, Čermák, Pabiška, Pletka, Klimenta, Plodek, Tomajko, Jech, Vampola, Dušek, Víšek.

Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodlo to, že nám došly síly. Odehráli jsme v pěti dnech čtyři zápasy a to se muselo projevit.

V prvních dvou třetinách jsme měli poměrně dost přesilovek, ale nedařilo se nám je využít a naopak jsme tuším jednou inkasovali. Ve třetí třetině se počet vyloučených srovnal, ale na hru to již nemělo vliv.

Zápas nedohrál Angel Krstev, který má něco s kolenem. Já jsem nedohrál taky, ale z úplně jiného důvodu... Protihráč mně dal dvakrát za sebou hokejkou na hlavu, což jsem nedokázal rozdýchat a tak jsem mu dvakrát ubalil. Rozhodčí to odměnil trestem 5 + do konce utkání...

Hned po zápase jsme vyjeli směr ČR, do Liberce jsme dorazili v neděli po 10 hodině.