Juniorka tahala na Spartě za kratší konec

Date of publication Author Lukáš Šonský

Praha/Liberec - Po zápase s pražskou Slavii vyzvali liberečtí junioři dalšího soupeře z hlavního města. Proti Spartě nabrali mladí Tygři dvoubrankové manko již v prvním dějství, které i přes následnou snahu a střeleckou převahu nedokázali dorovnat.

41. kolo, čtvrtek 01. března 2012
5:3
(2:0, 2:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 2. M. Procházka (Simon), 20. Škop, 29. Přibyl (Brzobohatý, Hampl), 36. Přibyl (Matějček), 45. D. Sobotka (Brzobohatý) – 26. Bednár (Psota, Dlouhý), 47. Jánošík (Psota, T. Procházka), 57. Jandejsek (T. Procházka, P. Urban). Rozhodčí: Smitka – Komárek, Ledinský. Vyloučení: 8:4, navíc Mulač (LIB) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 25:37. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:3.

Bílek – Bodnár, Kolář, Košťálek, Müller, Skřivánek, D. Sobotka – Brzobohatý, Doležal, Eis, Hampl, Matějček, Pokorný, M. Procházka, Přibyl, Ribalkin, Simon, Škop, Štěpánek.

J. Sobotka – Bednár, Beránek, Dám, Čechura, Jandejsek, T. Procházka – Bittner, Dlouhý, Jánošík, Kedršt, Klíma, Krucký, Langhammer, Maďar, Miškovský, P. Urban, Psota, Mulač.