Domácí vítězství 7. třídy Tygrů nad Spartakem

Date of publication Author Roman Šuráň

L i b e r e c - I druhé kolo nadstavby ligy starších žáků 7. třída zvládla, když v oslabené sestavě vyhrála na domácím ledě s Novým Městem nad Metují 7:2. Po velmi svižné první třetině tempo zápasu poněkud opadlo. Výborně do druhé třetiny vstoupili domácí, když během 33 vteřin hry zaznamenali 2 branky. O tři góly v síti hostů se postaral Martin Jursa.

16. kolo, sobota 07. ledna 2012
7:2
(1:0, 3:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 10. Jursa (Dvořák), 21. Jursa (Šíp), 21. Šíma (Benda), 34. Jursa (Šuráň), 45. Benda (Šíma), 55. Bernat (Stolle), 56. Šíp (Jursa). Rozhodčí: . Vyloučení: 2:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 23:11. Průběh utkání: 3:0,3:1,4:1,4:2,7:2 .

Hlavnička – Bernát, Stolle, Šuráň, Slavík, Oszi, – Folda, Jursa, Šíp, Dvořák, Benda, Šíma, Kunst