Bílé Tygřice v prvním zápase sezóny vyhrály. Vítězství vystřelila v závěru Zárybnická

Date of publication Author Petr Schultz

Praha/Liberec - První duel, první výhra. Bílé Tygřice si došly na ledě pražské ESY pro vítězství 4:3. Oba týmy se o plný počet bodu přetahovaly až do poslední minuty. Modrobílé hráčky pak rozradostnila v poslední minutě zápasy Markéta Zárybnická

1. kolo, neděle 30. září 2012
3:4
(1:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 14. Kobyláková (Schoberová, Holanová), 25. Kovaříčková (Soukupová), 55. Schoberová (Kobylávkoá) - 2. Rejnartová (Cikánová), 40. Šulcová (Svatošová), 46. Kawková (Cikánová), 60. Zárybnická (Kawková). Rozhodčí: . Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 5. Střely na branku: 45:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.