Bílé Tygřice v posledním zápase sezóny porazily Kobru

HC Kobra Praha vs. TJ Bílé Tygřice Liberec 0:1

Bílé Tygřice se rozloučily se sezónou výhrou na ledě pražských Kober, které udolaly fotbalovým výsledkem 1:0. V utkání, v němž padlo hned dvaatřicet trestných minut, padla branka až ve druhé periodě a vsítila jí Martina Bundová.

20.3.2012 | Petr Schultz

12.kolo v ne 18.3.
KOB

Kobra

0

LIB

Liberec

1

HC Kobra Praha: Seidlová (21. Jelenecká) - Barnová, Horová, Soukupová, Zvěřinová - Benešová D., Benešová E., Benešová S., Bobková, Čapková, Černá, Pokorná, Kocourková, Moulíkvá, Suková, Václavíková.

Bílí Tygři Liberec: Pecháčková - Cikánová, Daňková, Petrementová - Bundová, Cejpová, Fidriková, Kawková, Kuchařová, Nedbalová, Němečková, Rejnartová, Sýkorová, Urbánková.

Branky a nahrávky: 23. Bundová (Sýkorová). Rozhodčí: Jechoutek - Kokrment, Šimůnek. Vyloučení: 5:6, navíc Kawková na 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 29. Střely na branku: 28:28. Průběh utkání: 0:1.

Komentář k zápasu

Není k dispozici.