Bílé Tygřice ukázaly své drápy, Kobry porazily 5:1

HC Kobra Praha vs. Bílé Tygřice Liberec 1:5

Praha/Liberec – K dalšímu soutěžnímu utkání zavítaly liberecké hokejistky na led týmu Kobra Praha. Severočešky šly už v první třetině do tříbrankového trháku, který už do konce zápasu nepustily. Třemi brankami se na vysoké výhře 5:1 podílela Sabina Kawková.

12.2.2012 | Petr Schultz

6.kolo v ne 5.2.
KOB

Kobra

1

LIB

Liberec

5

HC Kobra Praha: Dufková (30. Seidlová) - Horová, Tesařová, Benešová E., Benešová S., Bobková, Čapková, Kocourková, Makovcová, Moulíková, Procházková, Suková.

Bílí Tygři Liberec: Pecháčková - Cikánová, Daňková, Bundová, Cejpová, Čadková, Fidriková, Kawková, Kuchařová, Němečková, Rejnartová, Svatošová, Sýkorová, Urbánková.

Branky a nahrávky: 59. Benešová - 4. Kawková, 4. Němečková, 18. Svatošová, 33. Kawková, 33. Kawková (Kuchařová). Rozhodčí: Nelidová - Kokrment, Imonovský. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 24:19. Průběh utkání: 0:5, 1:5.

Komentář k zápasu

Není k dispozici.