Bílé Tygřice o své výhře rozhodly již v úvodním dějství

Date of publication Author Petr Schultz

Liberec - Soupeř Bílých Tygřic se musel cítit jako na kolotoči. Liberecké hráčky od první minutě rozjely velikou show. Do branky týmu ESA Praha nasázely během dvaceti minut šest branek a rozhodly o jasné výhře.

4. kolo, neděle 21. října 2012
8:0
(6:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Šulcová (Bundová, Svatošová), 8. Košková (Daňková, Petrementová), 10. Zárybnická (Kawková, Fidriková), 11. Rejnartová (Kawková, Košková), 18. Kawková (Daňková, Svatošová), 20. Bundová (Svatošová, Šulcová), 22. Kawková (Zárybnická, Cikánová), 40. Šulcová (Košková, Daňková). Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 18. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 8:0.

Pecháčková - Cikánová, Daňková, Košková, Petrementová - Bundová, Cejpová, Čadková, Fidriková, Forbelská, Hornická, Kawková, Rejnartová, Svatošová, Šulcová, Urbánková, Zárybnická.