Ani poslední zápas ve Švýcarsku vítězství nepřinesl

Date of publication Author Ondřej Flanderka, Jan Rachota

Ani v posledním zápase během švýcarského pobytu nedokázali Bílí Tygři zvítězit. Tým opět doplatil na to, že neproměňuje gólové šance, Ambri totiž liberečtí hráči nejen přehrávali, ale i přestříleli. Dobrým výkonem se opět prezentoval brankář Hnilička. Celkově tak skončili Bílí Tygři na turnaji v Yverdonu poslední, se špičkovými celky Evropy však sehráli vyrovnané partie.

turnaj, sobota 23. srpna 2008
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 36.53 Mattioli (Camichel, Clarke); 55.11 Clarke (Westrum, Camichel). Rozhodčí: Velayn. Vyloučení: 8:12 + 10 minut Westrum (AMP) a 10 minut Liberec. Diváci: 150.