7. třída zvítězila v Mladé Boleslavi

Date of publication Author Roman Šuráň

Mladá Boleslav/Liberec - Druhou půli základní části ligy starších žáků začali sedmáci úspěšně. V sobotu porazili Mladou Boleslav na jejím ledě 5:4. O plném bodovém zisku rozhodli Liberečtí ve druhé třetině, kterou vyhráli 2:1. Hned ve třech gólech Bílých Tygrů měl prsty Josef Bajer.

9. kolo, sobota 12. listopadu 2011
4:5
(2:2, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. Bajer (Henych), 17. Šíp, 34. Benda (Šíma), 36. Čermák (Bajer), 45. Dvořák (Bajer) . Rozhodčí: Horinek, Cafourek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 12:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:5, 4:5.

BK Mladá Boleslav

Fáček, Burger, Kratochvíl, Žalud, Horáček, Jeník, Karli, Dlabala, Flek, Král, Bernard, Moucha, Vaněk, Portales, Vejražka, Koula, Diviš

Kuhn, Hlavnička – Turský, Slavík, Šuráň, Bálik, Stolle, Bernát, Šaml – Šír, Pekař, Kotyza, Čermák, Bajer, Henych, Dvořák, Benda, Šíp, Šíma

Ve ŠKO-ENERGO aréně se sedmákům Bílých Tygrů dařilo. Ve vyrovnané první třetině se Tygři ujali dvakrát vedení, které v obou případech trvalo právě jednu minutu. Nerozhodný zápas naklonili ve druhé periodě na svoji stranu pětiminutovým vedením domácí. To ale bylo jejich první a poslední vedení v tomto zápase. Od půlky utkání mladí Tygři vyrovnaným výkonem kráčeli pro výhru nad tradičně silným soupeřem. O cenné vítězství se nedali připravit ani po kontaktním gólu z trestného nájezdu tři minuty před koncem zápasu. Třemi kanadskými body se v tomto zápase blýsknul Josef Bajer (branka plus 2 asistence).