7. třída zakončila ligu starších žáků remízou

Date of publication Author Roman Šuráň

V sobotu odcestovala sedmá třída k poslednímu zápasu letošního ročníku ligy starších žáků do Jaroměře v ne příliš silné sestavě. Domácí tým Dvůr Králové – Náchod bojoval o první příčku v soutěži a Bílým Tygrům šlo o třetí místo. Velmi pěkné a dramatické utkání skončilo remízou. Závěr utkání zvládli Liberečtí na výbornou, když se jim v posledních 4 minutách zápasu podařilo srovnat dvoubrankový náskok soupeře a zajistit si tak cenný bod, který jim vynesl bronzovou příčku v nadstavbě soutěže ligy starších žáků. Dvěma brankami se v tomto utkání blýskl Josef Bajer.

28. kolo, sobota 17. března 2012
(0:0, 2:1, 1:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 36. Bajer (Nejedlý), 56. Čermák, 57. Bajer (Stolle). Vyloučení: 8:4. Využití: 1:1. V oslabení: -:-. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3 .

HC Dvůr Králové - Náchod

Kulich,Petira - Lemberk, Kábrt, Hašek, Jirásek, Šalda, Štohanzl, Havelec, Teuber, Jirásek, Doležal, Pekárek, Mistr, Síla, Lelek.

Kuhn, Hlavnička – Turský, Šuráň, Bernát, Stolle, Slavík – Dvořák, Henych, Šíma, Čermák, Nejedlý, Bajer, Folda, Blumel, Šaml.

Není k dispozici.

28. kolo, sobota 17. března 2012