7. třída těsně podlehla Vlkům z Jablonce

Date of publication Author Roman Šuráň

Liberec - Ve čtvrtek pokračovala v Liberci žákovská liga starších žáků desátým kolem. V něm hostila 7. třída Bílých Tygrů tradičního rivala - Jablonec. Do vedení šli domácí již v šesté minutě zásluhou Petra Bendy. Přes velké množství neproměněných šancí v prvních dvou třetinách si Liberečtí na začátku poslední třetiny vytvořili dvoubrankové vedení. Mladí Tygři ho ale během čtyř minut posledního dějství ztratili díky hrubkám v obraně. V závěru předvedli ještě obrovský tlak, ale na vítězství už nedosáhli. Za domácí se činila především dvojice Pekař (3 góly a Šír (2 asistence).

10. kolo, čtvrtek 17. listopadu 2011
4:5
(2:1, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 6. Benda, 15. Pekař (Šír), 38. Pekař, 40. Pekař (Šír). Rozhodčí: Daněk, Potocký. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 41:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:5 .

Kuhn, Hlavnička – Turský, Slavík, Šuráň, Oszi, Bernát, Stolle, Šaml – Dvořák, Pekař, Šír, Čermák, Henych, Bajer, Šíp, Benda, Šíma, Folda.