7. třída promarnila nadějně rozehraný zápas s Bruslaři

Date of publication Author Roman Šuráň

Sedmá třída v sobotním zápase hostila tradičně těžkého soupeře BK Mladá Boleslav. Nadějně vyhlížející zápas však díky častým vyloučením a chybám v obranné činnosti nedokázala dotáhnout do zdárného konce a prohrála o gól, když v zápase bohatém na branky vedla již 6:3.

2. kolo, sobota 01. října 2011
(2:1, 4:4, 1:3)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 5. Henych (Čermák), 9. Henych (Čermák), 27. Čermák (Šír), 28. Benda, 32. Dvořák (Bajer), 33. Pekař (Šír), 58 Turský . Rozhodčí: . Vyloučení: 2:7. Využití: 1:3. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 6:3, 6:8, 7:8 .

Hlavnička – Turský, Šaml, Šuráň, Slavík, Bernát, Stolle - Čermák, Henych, Bajer, Dvořák, Benda, Šíma, Pekař, Kotyza, Šír, Šíp

BK Mladá Boleslav

Fáček - Dlabola, Flek, Karli, Jeník, Horáček, Vaněk, Kratochvíl, Král, Foerster, Moucha, Žalud, Portales, Koula, Diviš, Rudolph

Není k dispozici.