7. třída prohrála v Jablonci

Date of publication Author Roman Šuráň

Jablonec nad Nisou/Liberec - Ve vypjatém zápase, kde Tygři měli zvláště v druhé polovině utkání daleko více ze hry, dokázali domácí Vlci udržet jednobrankový náskok a zvítězit 2:1. Velkou ztrátou pro liberecké sedmáky je zranění kapitána Vítka Turského, který opouštěl zápas s podezřením na zlomeninu žeber. Jediný gól Tygrů zajistili Matěj Pekař s Janem Šírem.

3. kolo, sobota 08. října 2011
(2:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 22. Pekař (Šír). Rozhodčí: Záruba, Netějka. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: .... Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC Vlci Jablonec

Hrstka – Bok, Šimůnek Jakub, Nájemník, Šimůnek Jiří, Vodseďálek, Kalina, Opočenský, Hájek, Krytinář, Hujer, Zeman, Cadrik, Kvapil, Jaroš, Kačo, Horák, Havel.

Kuhn, Hlavnička – Turský, Šaml, Šuráň, Bálik, Slavík, Bernát, Stolle - Čermák, Henych, Bajer, Dvořák, Benda, Šíma, Pekař, Kotyza, Šír, Šíp.

Není k dispozici.

3. kolo, sobota 08. října 2011
(2:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky