7. třída porazila HC Dvůr Králové – Náchod

Date of publication Author Roman Šuráň

Sedmá třída v sobotním zápase hostila HC Dvůr Králové – Náchod. Po prohrané první třetině domácí vyrovnali během jedné minuty dvoubrankové manko a po velmi dobrém výkonu porazili zatím vedoucí tým tabulky ligy starších žáků o dva góly. Bodově se v tomto zápase nejvíce prosadil Vítek Turský se 2 brankami a jednou nahrávkou. Domácí si tak mimo jiné zajistili dobrou náladu na dlouhou cestu za čtyřmi přátelskými zápasy ve Švédsku, která jim začíná za 9 hodin od ukončení vítězného zápasu.

21. kolo, sobota 04. února 2012
5:3
(0:2, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 27. Turský (Bajer), 28. Henych (Turský), 38. Turský (Šíma), 42. Benda, 56. Bajer (Benda). Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 5:3.

Kuhn – Turský, Šuráň, Bernát, Stolle, Slavík, Oszi – Dvořák, Henych, Šíma, Folda, Šíp, Blumel, Čermák, Bajer, Benda, Šaml.

HC Dvůr Králové - Náchod

Kulich – Petira, Lemberk, Kábrt, Hošek, Jirásek, Šalda, Štohanzl, Havelec, Teuber, Jirásek, Doležal, Pekárek, Mistr, Síla, Hladík, Lelek