7. třída podlehla těsně Bruslařům

Date of publication Author Roman Šuráň

Liberec - O jeden gól podlehli sedmáci Bruslařům z Mladé Boleslavi ve 4. kole nadstavby ligy starších žáků. Utkání nezačalo pro domácí dobře a po 13 vteřinách od úvodního vhazování prohrávali 0:1. Do konce úvodní části hry však stačili domácí špatný začátek napravit a otočit skóre zápasu ve svůj prospěch. Nadějný stav zápasu nedokázali mladí Tygři udržet až do konce utkání a v polovině třetí třetiny inkasovali dvě branky, které rozhodly vyrovnaný a velmi kvalitní zápas.

18. kolo, neděle 15. ledna 2012
(2:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 10. Bajer (Čermák), 13. Šíp (Stolle), 35. Turský . Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4 .

Kuhn, Hlavnička – Bernát, Stolle, Šuráň, Turský, Aubrecht, Bálik – Bajer, Šíp, Čermák, Dvořák, Benda, Šír, Kotyza, Pekař, Oszi.

BK Mladá Boleslav

Vích, Fáček - Dlabola, Vaněk, Horáček, Karli, Jeník, Diviš , Flek, Litera, Foerster, Moucha, Žalud, Kratochvíl, Dvořák, Koula, Král, Vlad, Bernard, Rudolph.

Není k dispozici.

18. kolo, neděle 15. ledna 2012
(2:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky