7. třída hrála nerozhodně s Hradcem Králové

Date of publication Author Roman Šuráň

Ve 24. kole ligy starších žáků hostili domácím Tygři hokejový tým z Hradce Králové. Hrál se rychlý, vyrovnaný a bojovný hokej. První třetina byla poznamenaná velkým množstvím zákroků za hranici pravidel. Celkově bylo v průběhu utkání uděleno 18 dvouminutových trestů a po jednou trestném nájezdu na každé straně. Na straně Tygrů se v tomto utkání blýsknul Martin Stolle, který srovnal skóre ve třetí třetině parádní trefou od modré.

24. kolo, neděle 19. února 2012
3:3
(1:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Šíp (Čermák), 28. Šír, 53. Stolle . Vyloučení: 8:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 25:18. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3 .

Kuhn, Hlavnička – Bernát, Stolle, Šuráň, Slavík, Bálik, Aubrecht – Dvořák, Jursa, Šíma, Čermák, Benda, Šíp, Pekař, Henych, Šír.