7. třída: Bílí Tygři proti Novému Bydžovu nezaváhali

Date of publication Author Roman Šuráň

Nový Bydžov/Liberec - První zápas nadstavby ligy starších žáků 7. třída zvládla bez zaváhání a v Novém Bydžově zvítězila 7:0. Důraz od začátku zápasu se Bílým Tygrům vyplatil a posunul je do vedení již po 12 vteřinách hry. Vydařený úvod potvrdili dvoubrankovým vedením ve třetí minutě první třetiny. Sedmákům se podařilo splnit pokyny trenérů a zodpovědnou hrou nepustili soupeře ani jednou do brankového zakončení. V produktivitě vynikla dvojice Čermák-Bajer, která zařídila tři góly. Pochvalu rovněž zaslouží oba brankaři (Kuhn, Hlavnička) za bezchybný výkon.

15. kolo, sobota 17. prosince 2011
0:7
(0:4, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Čermák (Bajer), 2. Čermák (Bajer), 10. Dvořák (Benda), 16. Šíma (Henych), 32. Čermák (Bajer), 49. Dvořák (Benda), 51. Folda. Rozhodčí: Seidl, Karel. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 19:30. Průběh utkání: 0:7.