Dotazy a vzkazy redakci

Na vaše otázky průběžně odpovídá redakce a webmaster.

Toto není diskuzní fórum. Pro dotazy na vedení klubu použijte e-mail v sekci KLUB/KONTAKTY.

V této sekci budou publikovány jen konkrétně formulované dotazy, které neobsahují vulgarismy.

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2004 odpovědí v této kategorii celkem.

Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
13.4.2018, 12:49
Dobrý den,
kdy bude zahájena letní příprava a budou pokračovat M. Kvapil a T. Redenbach?

Děkuji Bob

Dobrý den,

jakmile budou tyto informace veřejné, naleznete je na našem webu či na dalších komunikačních kanálech.

Redakce

David H. (dawson777@seznam.cz - Liberec)
24.3.2018, 11:17
Dobrý den,

chtěl jsme se zeptat, je někde možnost získat playlist, co hraje na našich zápasech? :)))

Děkuji

bohužel ne.

Redakce
Ondřej Müller (mullero@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
19.3.2018, 20:49
Prosím vás chci se zeptat kdy by se hrálo semifinále v Liberci. Dekuji

Dobrý den,

v tuto chvíli se klub naplno soustředí na čtvrtfinále. Semifinále bude řešit teprve ve chvíli, pokud se do něj podaří postoupit. Termíny utkání však jistě naleznete na Hokej.cz či na dalších stránkách.

Redakce
Chabada (chabadaJ@seznam.cz - Hradec Králové)
17.3.2018, 22:57

Dobrý den,

rádi bychom vás touto formou upozornili, že jste si pro podobnou komunikaci nezvolil nejlepší komunikační kanál. Jako redakce vám nejspíš nemáme příliš co odpovědět. V první řadě bychom vás mohli nasměrovat na pravidla českého pravopisu a v druhé řadě bychom vás rádi upozornili, že p. Jech ani p. Pešán nerozhodují o akcích v Home Credit Areně a nemohou je tak ovlivnit.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Redakce
Petr Hříb (hribpe@seznam.cz - Hradec Králové)
16.3.2018, 20:14
Dobrý večer,chtěl bych se zeptat proč (důvod co jsme vám zase tak hrozného provedli) bude v zítřejším tisku opět brečet váš trenér p. Pešán?Jsou snad hráči Hradce zas o něco tlustější?Předem děkuji za odpověď,pokud nějaká bude.(snažil jsem se zeptat konkrétně a bez vulgarismů)
Díky
Petr

Dobrý den,

v tomto ohledu vás mohu odkázat leda na zítřejší tisk, abyste si ho přečetl a vyhodnotil sám. Jako redakci klubového webu nám nepřísluší situaci komentovat.

Redakce
Jan Dvořák (longjohncz@gmail.com - Liberec)
15.3.2018, 11:24
Může mi někdo říci, kde a kdy by se hrál případný 6 zápas s Hradcem, když je aréna na 24.3. obsazena?
To jste nepočítali s Play-off ?

Dobrý den,

tuto kolizi bohužel Bílí Tygři jako klub nemohou zcela ovlivnit, jde o plánovanou akci v Home Credit Areně, jejímž vlastníkem klub není. Klub si Home Credit Arenu ke svým zápasům pronajímá. Na tuto situaci jsme byli nuceni reagovat a informace o odehrání tohoto utkání objevíte na našich komunikačních kanálech už v průběhu dneška.

Redakce
Jaroslav Červený (cervenyjaroslav@seznam.cz - Praha)
20.2.2018, 13:23
Na pozvání společnosti Federal Cars se dne 2.3.2018 zúčastním utkání hokejové extraligy Bílí Tygři Liberec vs. HC Škoda Plzeň. Můžete mi sdělit kde se v Home Credit Aréně nachází V.I.P. vchod (jaký je název ulice, ze které se do arény vchází). Nejsem z Liberce a do Home Credit arény pojedu poprvé. Děkuji. J.Č.

Dobrý den,

zmíněný vstup naleznete u ulice 28. října. Zde se nachází VIP parkoviště a následně vstup A3, který slouží jako VIP vchod. Je označen, neměl byste ho tedy minutou.

Redakce

Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
29.1.2018, 10:31
Dobrý den, bude rozhovor s F. Pešánem o kádru před konce přestupového období ohledně případného doplnění? Postačí i odpověď že nemáte tušení :-)

Dobrý den,

myslím, že v současném nabitém programu na takový rozhovor nedojde, přeci jen tým hraje od začátku ledna tři zápasy týdně. Nicméně během reprezentační přestávky by na něj mohlo dojít, pokusíme se o to.

Redakce
Plecháček (supr.jo@seznam.cz - Liberec)
28.12.2017, 22:23
Myslíte že v současné sestavě jsou hráči schopní dostat se z barážových mýst???!!!

Dobrý den,

jako redakce webu to skutečně příliš neovlivníme. Můžeme zkusit obout brusle, poté si třeba výkonů hokejistů začnete více vážit.

jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
16.12.2017, 09:59
Kdy budete hrát utkání s Jihlavou, teré bylo odloženo na neurčito? Děkuji za informace

Dobrý den,

v tuto chvíli ještě není nový termín znám.

Další stránky
123456>>