Dotazy a vzkazy redakci

Na vaše otázky průběžně odpovídá redakce a webmaster.

Toto není diskuzní fórum. Pro dotazy na vedení klubu použijte e-mail v sekci KLUB/KONTAKTY.

V této sekci budou publikovány jen konkrétně formulované dotazy, které neobsahují vulgarismy.

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1996 odpovědí v této kategorii celkem.

Plecháček (supr.jo@seznam.cz - Liberec)
28.12.2017, 22:23
Myslíte že v současné sestavě jsou hráči schopní dostat se z barážových mýst???!!!

Dobrý den,

jako redakce webu to skutečně příliš neovlivníme. Můžeme zkusit obout brusle, poté si třeba výkonů hokejistů začnete více vážit.

jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
16.12.2017, 09:59
Kdy budete hrát utkání s Jihlavou, teré bylo odloženo na neurčito? Děkuji za informace

Dobrý den,

v tuto chvíli ještě není nový termín znám.

Redakce
Tomáš Skála (doplh92@seznam.cz - Tanvald)
15.12.2017, 20:08
Dobrý večer,bylo by možné aby jste doplnili u statistik,statistiky hráčů ze sezón 2011/12(základní část + play-off),2013/14(základní část + play-off) a 2014/15(základní část + play-out)?? Děkuji :-) P.S .U sezóny 2012/13 mezi základní částí a baráží je taky play-out a ne play-off :-)

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Problém jsme identifikovali už po prvním dotazu, nicméně zatím je stále v řešení. Jedná se o technický problém - v systému zadané jsou, nicméně na webu se nezobrazují. Budeme se snažit to co nejdříve spolu s technickou podporou vyřešit.

Redakce
plhal zdenek (plhalz@seznam.cz - Svitavy)
15.12.2017, 13:11
kde se da koupit povleceni bili tygri liberec dik

Dobrý den,

povlečení s logem Bílých Tygrů Liberec naleznete na stránkách našeho fanshopu, konkrétně na tomto odkazu.

Redakce
Tomáš (neni@neni.cz - Liberec)
9.12.2017, 20:50
Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné někde sehnat obrázek ”Jsme hladoví”, s vyobrazením bílého tygra a Petra Jelínka, ve větši velikosti, tak aby se nechal vytisknout a případně zarámovat jako obraz?

Moc děkuji,
T

bohužel to možné není.

Redakce
Lukáš Lacko (lacko.lukas@seznam.cz - Hamr na Jezeře)
7.12.2017, 10:45
Kdy bude funkční mobilní aplikace? Děkuji Lukáš Lacko

Dobrý den,

současná mobilní aplikace bohužel bude muset být nahrazena, neboť její chybovost vystoupala do takové míry, že je zbytečné snažit se ji oživovat. V tuto chvíli klub začíná pracovat na zcela nové aplikaci, která by měla mít spoustu nových funkcí a celkově by měla více sledovat moderní trendy, bohužel však má aplikace před sebou celý vývoj. Bude tedy ještě nějakou dobu trvat, než se podaří ji dokončit.

Redakce
Stolle Jiří (Stolle.jiri@seznam.cz - Staré Splavy)
4.12.2017, 18:30
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli se dá něco dělat proti uznanému vyrovnávajícímu gólu s Litvínovem 3.12 , který podle sestřihu byl dosažen v šesti hráči soupeře ??.

Dobrý den,

zde si pomůžeme citací díla slavného génia Járy Cimrmana. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Redakce
Michal Gottstein (filifili@centrum.cz - Jablonec nad Nisou)
1.12.2017, 09:02
Myslíte,že by pro zpestření státní hymnu mohl někdy zpívat i muž ? Třeba takový Jakub Děkan by nabídku myslím určitě neodmítl...a nedávný případ zpívajícího rozhodčího byl opravdu zážitek!

Dobrý den,

jedná se sice do budoucna o velmi zajímavý námět, ale nic podobného se v tuto chvíli nechystá.

Redakce

Chytrolín (skokansky.mustek@seznam.cz - Liberec)
13.11.2017, 12:20
Dobrý den, máte chybu v soupisce u Jaroslava Januse. Je tam špatná vlajka, Jaro je Slovák. Prosím o opravu. Díky.

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Vše by mělo být napraveno.

Redakce
Bob (dr.fire@email.cz - Liberec)
18.10.2017, 07:28
Dobrý den, bude rozhovor s trenérem s ohledem na umístění týmu a výsledky? zda uvažuje o doplnění týmu o nové hráče?
Díky

Dobrý den,

trenér Filip Pešán poodhaluje toto téma v připraveném textu a videu na našem webu.

Další stránky
123456>>