Plovoucí cena permanentek!

Kupte si svou permanentní vstupenku na sezónu 2015/2016 do konce června a výrazně ušetříte!


DETAILMartin Ševc v tygřím dresu!

Reprezentační obránce Martin Ševc je novou výraznou posilou zadních řad Bílých Tygrů! S vedením klubu podepsal kontrakt do 30. 4. 2018.


DETAILVýrazné slevy pro nejmenší fanoušky!

Permanentky na novou sezónu v prodeji od 11. května!


DETAILNejlepší sázková aplikace

Získejte nejrychlejší a nejpohodlnější sázkovou aplikaci pro Android. Kromě kompletní nabídky Tipsportu včetně LIVE sázek můžete na svém mobilu či tabletu sledovat tisíce sportovních přenosů živě včetně zápasů Bílých Tygrů!


DETAILBonusy a výhody s Tygří permanentkou

Permanentní vstupenka Vám zajistí veškeré výhody programu BONUS KARTA!


DETAIL
zavřít
V současné chvíli se neodehrává žádný zápas.


zobrazit budoucí utkání

Hlavní zprávy

2.7.2015 Dominik Jakubec

Suchá dřina končí, Tygry čeká dovolená a led

Liberec – Konečně přišel moment, na nějž se řada hokejistů těšila. Právě dnes totiž čekal Bílé Tygry poslední trénink, který byl součástí letní suché přípravy. Nyní je po tvrdé dřině čeká zasloužené volno, už po polovině července se ale budou trenéru Filipu Pešánovi znovu hlásit na ledě.

celý článek
1.7.2015 Martina Válková

Draftovaný Aleš Stezka: Liberec mě dostal do velkého hokeje. Vděčím mu za hodně

L i b e r e c – Letní přípravu absolvuje s hráči Benátek. Vždyť do příští sezóny se tam ním počítalo na pozici jedničky. Nakonec je ale vše jinak. Nadějného gólmana Aleše Stezku si vybral celek působící v nejvyšší americké juniorské soutěži - Sioux Falls Stampede, a i když tam se o roli muže číslo jedna v bráně teprve bude muset porvat, tak ani chvíli neváhal. "Šance odejít do Ameriky se jen tak neodmítá," přiznal. Na Bílé Tygry však bude vzpomínat jen v dobrém. " Liberec mi pomohl v rozvoji. Vlastně je to i jejich zásluha, že jsem se dostal do Ameriky," řekl vděčně.

celý článek
27.6.2015 Martin Kadlec

Nejlepším Čechem letošního draftu se stal Pavel Zacha!

Pavel Zacha se v letošním draftu NHL podle očekávání umístil v TOP TEN nejtalentovanějších mladíků hokejového světa. Už jako šestého v pořadí si jej vybralo New Jersey Devils!

celý článek
27.6.2015 Martina Válková, Kryštof Rossmann

Tři tygří stopy v draftu NHL: Po Zachovi uspěl i Stezka, draftován i exliberecký Chlapík

Stejně jako Pavel Zacha, ačkoliv tentokrát ne přímo v místě konání, i brankář Aleš Stezka při výběru mladých nadějí v rámci nejprestižnější hokejové soutěže zaslechl své jméno. Ve čtvrtém kole si jej jako 111. v pořadí vybral celek Minnesota Wild.

celý článek

Tygří Web TV

Nepřehlédněte

Krátké zprávy

Zacha v draftu šestý
Pavla Zachu si v letošním draftu NHL vybralo v šestém kole New Jersey Devils. Došla na něj řada tedy ještě o něco dříve, než bylo zámořskými celky očekáváno. Gratulujeme! Zbývající kola draftu proběhnou dnes od 16 hodin, kdy budeme držet palce také naší dvojici Jan Ordoš a Aleš Stezka.
sobota 27.6.2015
Dovolená na Rotundě
Upozorňujeme, že Rotunda v areálu Home Credit Areny je ve dnech 7. - 17. července z důvodu čerpání dovolené uzavřena!
pátek 26.6.2015
Jména na dresu
Na Facebookových stránkách už najdete jména, která budou zdobit dres našeho nejproduktivnějšího hráče ve druhém ročníku CHL. Gratulujeme a zároveň děkujeme za vaši přízeň. Pokud jste tuto šanci prováhali, nezoufejte, stále ještě máte možnost to napravit. Více informací najdete zde.
úterý 23.6.2015
Příprava v Benátkách
Jak v rámci letní přípravy trénují hokejisté tygří farmy v Benátkách a kdo všechno se jí účastní, se dozvíte zde!)
sobota 20.6.2015
Tygři v repre U18
Dvojice Matouš Bělohorský a Marek Zachar mají další příležitost zpestřit si letní přípravu. Od 19. do 23. června se totiž budou hlásit trenérovi Robertu Reichelovi na reprezentačním kempu hokejistů do 18 let v Třemošné. Oběma pravidelným účastníkům reprezentačních srazů své kategorie gratulujeme!
pondělí 15.6.2015
Levnější permanentky
Nezapomeňte, že do 30. června můžete zakoupit permanentní vstupenky na následující sezonu za zvýhodněnou cenu! Využít můžete také slev pro děti, studenty, ženy nebo seniory. Více informací najdete zde.
neděle 14.6.2015
Kemp U20 v Kravařích
Filip Pyrochta, Jan Ordoš, Tomáš Havlín a Aleš Stezka byli povoláni na přípravný kemp kategorie U20 v Kravařích, ten bude probíhat od 16. do 21. června.
sobota 6.6.2015
Kolmann v Budějovicích
Bílí Tygři uvolnili obránce Petra Kolmanna na roční hostování do prvoligového Motoru České Budějovice. Hráč má v případě potřeby vyřízen střídavý start zpět do Liberce.
úterý 2.6.2015
Prohlášení ČSLH a APK
Po veřejných prohlášeních předsedy CAIHP Marka Černoška a trenéra Luďka Bukače st. o poměrech v českém, především mládežnickém, hokeji, reagovaly také oficiální hokejové instituce v ČR ČSLH a APK. Jejich veřejná prohlášení si můžete přečíst v tomto článku.
pátek 29.5.2015
Aleš Pařez na ČR Sever
Bílí Tygři za sebou mají již 3 týdny tvrdé dřiny na trénincích letní přípravy. Ta letos doznala značných změn a to především zásluhou nového kondičního trenéra Aleše Pařeze. Další zajímavý rozhovor s mladým trenérem si můžete poslechnout v reportáží Českého rozhlasu
neděle 24.5.2015

Naši partneři

generální partner
generální partner

Tabulka extraligy

Tabuka 2015/2016 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...

Kalendář akcí

Social stream