„Play-off je náš cíl!“ Tak zněl slib hráčů A týmu před prezidentem klubu Petrem Syrovátkem.

Date of publication Author Redakce

Ještě před startem extraligy se na zámku Sychrov uskutečnilo neformální setkání členů vedení klubu, hráčů, trenérů a také zaměstnanců Bílých Tygrů Liberec. V rámci programu si novopečený kapitán A týmu Jan Výtisk připravil spolu s hráči zajímavé překvapení pro prezidenta klubu Petra Syrovátka.

Veřejně vytýčil cíl pro letošní sezónu, tedy postup do play-off. Pro tuto příležitost hráči připravili ceduli s všeříkajícím nápisem „PLAY-OFF JE NÁŠ CÍL“ a před zraky Petra Syrovátka tento závazek každý člen A týmu ztvrdil svým podpisem. Podepsanou ceduli poté Jan Výtisk předal prezidentovi klubu. „Myslím, že máme dobře postavený tým, ve kterém nechybí kvalita a zkušenosti. V létě přišly zajímavé posily a je na čase se po dvou nepovedených sezónách znovu posunout do pozic, kde se bojuje o nejvyšší příčky,“ prohlásil Jan Výtisk, který tak potvrdil znovuobnovené nejvyšší ambice Bílých Tygrů. Zkušeného obránce poté doplnil také hlavní trenér A týmu Pavel Hynek: „ Chceme dát zapomenout na loňské rychlé vyřazení v předkole play-off. Postup do vyřazovacích bojů je pro tuto sezónu našim nezpochybnitelným cílem. V play-off se pak může stát cokoliv a my se pokusíme dojít co nejdál.“

Ani Petr Syrovátko nepřišel na klubové setkání s prázdnou. Na oplátku daroval Janu Výtiskovi tričko z nové Tygří kolekce, které bylo speciálně na přední straně opatřeno kapitánským céčkem. Zda Jan Výtisk bude tričko běžně nosit, či si ho uloží jako vzácný artefakt, nevíme. Jisté ovšem je, že cedule s nebojácným nápisem „PLAY-OFF JE NÁŠ CÍL“ a podpisy hráčů a trenérů A týmu bude vystavena v kanceláři prezidenta klubu.

Lukáš Krenželok se synkem v náručí přidává svůj podpis
...a svůj podpis připojil i trenér Pavel Hynek

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR