Zvolte svého Tygra utkání proti Zlínu!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Také po utkání se Zlínem máte možnost volit svého Tygra utkání. Čí výkon se vám v tomto duelu líbil nejvíce? Dejte mu svůj hlas a posuňte ho blíže k titulu Tygr roku!

Hlasování probíhá stejně, jako obvykle. Stačí kliknout na tento odkaz, z nabízených vybrat toho hráče, který si podle vás vedl v utkání nejlépe a připojit svou e-mailovou adresu.

Hráč, který bude mít na konci sezony na kontě nejvíce triumfů v anketě o hráče utkání, se bude moci pyšnit titulem Tygr roku, čímž napodobí Tomáše Filippiho. Ten se v minulém ročníku stal historicky prvním vítězem této ankety.

Zatím nejlépe si v tomto ohledu vede Jakub Valský. Ten už dokázal zvítězit ve vašem hlasování hned třikrát! Byl to totiž právě Valský, koho jste si zvolili Tygrem utkání proti pardubickému Dynamu, v němž se postaral o parádní úvodní branku zápasu.

Další šestice Tygrů se pak z vítězství v anketě mohla radovat jednou. Postupně si vaši přízeň zasloužili Ján Lašák, Martin Bakoš, Petr Vampola, Michal Bulíř, Michal Řepík a Lukáš Krenželok. Dokáže jeden z nich stáhnout náskok Jakuba Valského, nebo se dočkáme dalšího unikátního vítěze?

Nezapomeňte navíc, že ze všech hlasujících, kteří alespoň jednou během sezony hlasovali pro Tygra roku, vybereme na konci ročníku jednoho šťastlivce, který se může těšit na večeři právě s vítězem této celoroční ankety.

Radost po výhře

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu