Závěrečný finiš úspěch nepřinesl - Tygry čeká play-out. Vstupenky jen za 50 Kč!

Date of publication Author Martin Kadlec

Po pátečním 51. kole, je jisté, že Bílí Tygři skončí po základní části Tipsport extraligy na 11. místě a nevyhnou se tak bojům ve skupině „o umístění“. V takzvaném play-outu se mezi sebou utkávají týmy, kterým v extraligové tabulce patří po 52. kolech 11. – 14. místo. Hraje se dvoukolově, systémem „každý s každým“ a na Bílé Tygry tak čeká šest důležitých zápasů s Karlovými Vary, Olomoucí a Slavií Praha.

Do skupiny „o umístění“ si každý tým přinese svůj bodový zisk ze základní části. Pro celky, které na konci play-outu skončí na 11. a 12. místě sezóna končí, méně úspěšná dvojice pak bude bojovat o extraligovou příslušnost v baráži, kde se utká s nejlepšími dvěma týmy z 1. ligy. Play-out má na programu celkem šest hracích dnů v době od 6. do 22. března.

Vstupenky pouze za 50 Kč!
Vedení Bílých Tygrů se rozhodlo výrazně snížit ceny všech druhů vstupenek. Na domácí zápasy v play-out tak bude platit jednotná cena 50 Kč. Pro děti do 140cm jsou vstupenky za symbolickou cenu 1 Kč. V platnosti zůstávají permanentky, klubové permanentky a VIP karty ze základní části extraligy. Předprodej na první duely Bílých Tygrů v play-out bude zahájen už v pondělí 2. března.

Domácí zápasy Bílých Tygrů v play-out:
pátek 6. března: Bílí Tygři Liberec – HC Slavia Praha
pátek 13. března: Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary