Využijte naplno výhodu permanentky za poloviční cenu a kupte si ji ještě dnes!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Pokud jste stále nevyužili příležitost koupit si permanentní vstupenku letošní extraligový ročník za poloviční cenu, neváhejte! Pokud chcete naplno využít její výhody včetně vstupu na dvě utkání zdarma, měli byste tak učinit nejpozději ve čtvrtek 1. prosince!

Byť byl po mistrovské sezóně rekordní zájem o permanentní vstupenky na aktuální extraligový ročník, stále několik stovek míst na své „stálé majitele“ čeká. Od pondělí 21. listopadu jsou tak opět v prodeji permanentní vstupenky na základní část, tentokrát však již s 50% slevou!

Pokud si zlevněné permanentní vstupenky zájemci zakoupí do 1. prosince, kdy Bílí Tygři hostí v regionálním derby Mladou Boleslav, získají tím navíc bonus dvou zápasů zdarma. Se slevou budou v prodeji i zbývající permanentky do luxusního Česká Spořitelna klubu, které, na rozdíl od klasických permanentních vstupenek, zůstávají v platnosti i na případné play-off.

Bílí Tygři nabízí permanentky za poloviční cenu do první, druhé nebo třetí kategorie a změna se týká i sektoru Fanklubu. O 50% méně nyní stojí i speciální a již zlevněné karty pro ženy, děti, studenty a seniory. Ke každé zakoupené permanentce fanoušek navíc získá také výhody programu Bonus karta a další přidanou hodnotou je předkupní právo na stejné sedadlo v případě účasti Bílých Tygrů v play-off.

Ceny permanentek od 21. 11. 2016:

padesat procent sleva

Permanentky s 50% slevou budou v platnosti od 1. 12. 2016, tedy od čtvrtečního zápasu s Mladou Boleslaví.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu