Vyrazte podpořit Bílé Tygry pod Bílou věž!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Čtvrtfinále play-off odstartují Bílí Tygři už tento čtvrtek na ledě Mountfieldu HK. Vyrazte podpořit náš tým také na východ Čech a pomozte jim vstoupit do hlavní fáze vyřazovacích bojů úspěšně!

Fanklub Tygrofans pořádá na oba úvodní čtvrtfinálové zápasy autobusový výjezd. Čtvrteční duel by se v královéhradecké aréně měl odehrát od 18 hodin, autobus vyráží v 15:15 z centrálního parkoviště u Home Credit Areny. V pátek padne úvodní buly v 17:20 před obrazovkami ČT Sport, autobus s fanoušky vyrazí do Hradce v 14:30 z Liberce.

Cena výjezdu byla stanovena na 350 Kč, členové fanklubu mají výjezd za 320 Kč. Tato částka zahrnuje autobusovou dopravu a vstupenku. Platba proběhne při nástupu do autobusu. Více informací a způsob, jak se přihlásit, naleznete na stránkách našeho fanklubu.

Do Hradce Králové můžete vyrazit také po vlastní ose. V takovém případě je možné zakoupit vstupenky pouze online na stránkách Mountfieldu HK. Předprodej vstupenek do hostujícího sektoru začne v pondělí v 9:00. Neváhejte, do volného prodeje půjde tímto způsobem pouze 100 vstupenek!

Připravme společně na ledě královéhradecké ČPP Arény našim hráčům co nejlepší atmosféru. Boj o semifinále startuje!

Ladislav Šmíd proti dvojnásobné přesile

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR