Vstupenky na přípravná utkání v prodeji

Date of publication Author Štěpán Hanuš

L i b e r e c - Bílí Tygři zahájili teprve před pár dny přípravu na ledě a už se mohou těšit na první přátelská utkání. Spolu s nimi se jich nemohou dočkat také věrní fandové. Libereckému publiku se extraligový celek představí celkem čtyřikrát. Vedle toho si Tygři zahrají i v nedaleké České Lípě nebo kousek za hranicemi v německém Jonsdorfu. V úterý 22. července byl zahájen prodej vstupenek na všechna domácí přípravná utkání s jedinou výjimkou – domácí ligová generálka proti Litvínovu (28.8.) půjde do prodeje později.

Ledová plocha v moderní Tipsport areně se začne připravovat až v druhé polovině srpna, a tak musí vzít Bílí Tygři za vděk Svijanskou arénou. Zde se odehrají první dva přátelské duely, když nejprve ve čtvrtek 31.7. přijedou hokejisté z Kladna a o necelý týden později se Tygři utkají s druholigovou Jihlavou.

První zápas základní skupiny Tipsport Hockey Cupu sehrají svěřenci trenéra Gregora na zbrusu nově zrekonstruovaném zimním stadionu v České Lípě. Přiblíží se tak mimo jiné mnoha věrným příznivcům z Českolipského regionu.

Druhé domácí utkání již Tygři sehrají na liberecké půdě – ve Svijanské Aréně. Mezitím si ještě odskočí za hranice, kde v nedalekém Jonsdorfu změří síly s účastníkem druhé nejvyšší německé soutěže Lausitzer Füchse.

Všechna utkání mají stanovený začátek na 17,00 hod. Podrobný rozpis přípravy najdete zde.

Podrobnosti ke vstupenkám

Pro všechny tři zápasy ve Svijanské aréně, stejně jako pro utkání Tipsport Hockey Cupu v České Lípě platí jednotné vstupné ve výši 50 Kč s tím, že nebudou uplatňovány žádné zvláštní slevy. Majitelé permanentních vstupenek pro sezónu 2008/2009 včetně těch do klubového sektoru mají vstup zdarma a do haly budou vpuštěni po předložení své karty. Totéž platí i pro držitele skyboxových karet. Vstupenky jsou k dispozici ve všech předprodejích sítě Ticketpro. Vzhledem k výrazně omezené kapacitě Svijanské arény budou při všech utkáních platit přísná bezpečnostní opatření.

Otevírací doba hlavního předprodeje

PO - PÁ 9,00 - 12,00 a 13,00 - 18,00 hod (a během konání všech akcí v Tipsport areně)

Seznam ostatních oficiálních předprodejních míst najdete zde.

Filip Pešán: Hlavní náplní přípravy je teď je silový trénink. Na led chceme chodit 3× týdně