Vstupenky na předkolo ČP play-off O2 extraligy

Date of publication Author Jan Rachota

V následujícím článku se dozvíte veškeré informace ohledně vstupenek na předkolo ČP play-off O2 extraligy.

Termíny zápasů předkola play-off:

1. zápas předkola - 8.3.2010 - Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 18.10
2. zápas předkola - 9.3.2010 - Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD ???
3. zápas předkola - 11.3.2010 - HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 18.10

Systém vstupenek předkolo play-off:

Majitelé klubových sedaček a VIP mají zápasy předkola v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části do ostatních sektorů mají předkupní právo na jednotlivé vstupenky na domácí utkání předkola. S koncem základní části skončila i platnost rezervačních karet. Každý člen Fanklubu Bílých Tygrů pro sezónu 2009/2010 má po předložení členské kartičky na Rotundě Tipsport areny nárok na jednu vstupenku na stání zdarma.

Ceny vstupenek jsou stanoveny ve stejné výši jako na základní část. Stejně tak zůstaly v platnosti slevy na jednotlivé vstupné.

Předprodej vstupenek na play-off:

Předkupního práva, respektive zakoupení vstupenky na rezervované sedadlo, mohou permanentkáři využít o víkendu 6. a 7.3. Nevyzvednutá místa poté půjdou od 8.3. do volného prodeje. Výměna bude probíhat pouze na pokladnách v Rotundě v areálu Tipsport areny a každý permanentkář se bude muset prokázat permanentní vstupenkou ze základní části. Rotunda bude po oba dny otevřena v čase od 9 do 18 hod. Vstupenky, které nebyly v základní části obsazeny permanentkou, jdou do volného prodeje také o víkendu 6. a 7.3. a to i na ostatních předprodejních místech včetně prodeje na pobočkách Tipsport nebo přes internetovou síť Ticketpro.

Prodej na případný zápas 14.3. bude zahájen 14.3. Permanentkáři si své místo budou moci zakoupit již 13.3. Rotunda bude po oba dny otevřena v čase od 9 do 18 hod.

Sektor hostí:

Informace pro fanoušky hostí naleznete zde.

Slavná trojice aneb selská jízda