Aktuální zprávy

Vstupenky na finále jdou do prodeje v pondělí!

Liberec - Je to tu! Bílí Tygři se podruhé v řadě představí ve finále Generali play-off Tipsport extraligy ledního hokeje! Buďte u toho a zajistěte si svá místa včas, prodej vstupenek odstartuje už v pondělí!

Systém vstupenek na finále

Jako vždy v play-off mají výhodu přednostního práva nákupu vstupenek majitelé permanentek na základní část. Předprodej pro ně odstartuje už v pondělí v sedm hodin ráno a pokračovat bude až do středečních 18 hodin. Otevírací doba na Rotundě ve Sport Parku Liberec bude před finále tradičně upravena od 7 hodin do 18 hodin bez polední přestávky.

Stejně jako v semifinále platé, že si ke své permanentce budou moci jejich držitelé zakoupit pouze jeden lístek navíc, tedy dohromady maximálně dvě vstupenky na jednu permanentku. Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na finálové zápasy vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu jedné vstupenky navíc.

Od čtvrteční sedmé hodiny ráno vypukne také volný prodej vstupenek na první dva duely finálové série. Probíhat bude až do samotného pátečního zápasu, případně do vyprodání kapacity Home Credit Areny.

Ceny

Také na finále můžete zakoupit vstupenky za velmi příznivé ceny. Pohybují se od 220 Kč ve 4 N.P. do 380 Kč v 1. kategorii. I v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Otevírací doba na Rotundě před finále

pondělí 10. dubna 7-18 (předprodej pro permanentkářej)
úterý 11. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
středa 12. dubna 7-18 hodin (předprodej pro permanentkáře)
čtvrtek 13. dubna 7-18 hodin (volný prodej)
pátek 14. dubna 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)

Prodej finále ponděli

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner