VIDEO: Takhle hraje drsňák! Podívejte se na záběry z helmy Jana Výtiska

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec – V měsíci říjnu zvítězil obětavý bojovník Jan Výtisk v hodnocení Radegast Indexu. Kromě cenného ocenění nám to nyní nabízí unikátní příležitost blíže si prohlédnout, jak vypadá utkání z pohledu hráče. V zápase s Mladou Boleslaví totiž náš kapitán opět po roce oblékl zelenou helmu pro vítěze tohoto bodování, jejíž součástí je i kamera.

Ze záběrů je jasně vidět, že si Jan Výtisk na ledě nebere servítky. Během zápasu svedl řadu tvrdých soubojů, několik z nich například s exlibereckým útočníkem Tomášem Urbanem, před žádnou srážkou ani jednou neuhnul. I díky jeho svědomitému výkonu nakonec Bílí Tygři nad Mladou Boleslaví dokázali zvítězit 6:4.

Pro svůj styl hry je každopádně liberecký kapitán dlouhodobě pověstný. „Hraju tak už odjakživa. Začal jsem s tím jako malý a nějakým způsobem mě to posunulo tam, kde jsem teď, takže už asi nic měnit nebudu,“ prozrazuje se rázný bek, známý rovněž svým výrazným plnovousem.

Hra se zelenou helmou pro nejobětavějšího hráče měsíce října podle něj na jeho hře nic nezmění, před kamerou se nijak hlídat nehodlá. A to včetně svých slov. „V zápase je člověk tak pohlcen, že zkrátka nemůžete uhlídat, co řeknete,“ usmívá se Výtisk.

Jak tedy z jeho pohledu vypadá nejen zápas, ale také porada s trenérem, se spoluhráči nebo třeba oslava gólu? Podívejte se sami.

Muska je zpět!