VIDEO: Podívejte se na promo video našeho týmu před startem CHL!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Atmosféra houstne, vstup Bílých Tygrů do Champions Hockey League se již blíží. Už v neděli od 14:30 přivítá náš tým v Home Credit Areně norský Lorenskog IK. Čekání na start Ligy mistrů si můžete zkrátit prohlédnutím promo videa, které Bílí Tygři natočili před vstupem do soutěže.

Náš klub nedělá v hokejové Lize mistrů reklamu pouze sobě, ale také celému městu. Také dominantám Liberce tak ve videu patří značný prostor. Řada přijde také na bílé kočkovité šelmy, které Bílým Tygrům propůjčili svůj název.

Těšit se můžete ovšem také na zajímavé záběry z kabiny, ledové plochy a podobně. Opomenuty nejsou ani úspěchy z minulé sezony, jako je zisk mistrovského titulu nebo překonávání mnoha dlouhodobě neměnných rekordů.

Jak to vše propojené se známou skladbou Tiger švédské skupiny Abba zapadá do sebe? Podívejte se sami. A nezapomeňte v neděli přijít podpořit naše hráče do Home Credit Areny! Vstupenky jsou již v prodeji, permanentkáři mají vstup na všechna utkání Ligy mistrů zahrnut v ceně permanentní vstupenky.

Nová sezona se rozjíždí. Buďte u toho!

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu