Už tak peprné derby s Boleslaví okoření ještě vystoupení skupiny TĚLA

Date of publication Author Martin Kadlec

Tuto neděli 1. března čeká Tygry poslední utkání základní části, ve kterém hostí v domácí Home Credit Areně hokejisty Mladé Boleslavi. Diváci se mohou těšit nejen na vypjaté regionální derby, ale také na pořádnou muziku v podání skupiny TĚLA.

Kultovní liberecká kapela přiveze malou ochutnávku před svým květnovým koncertem. Už od otevření haly v 17.20 hod. se budou všichni členové kapely podepisovat svým fanouškům na autogramiádě na infopultu areny. Zde si také mohou fanoušci zakoupit vstupenky na zmíněný koncert. Při zakoupení dvou vstupenek obdrží exkluzivní výběrové CD kapely TĚLA zdarma. V obou přestávkách duelu pak skupina zahraje několik písní ze svého repertoáru.

TĚLA letos oslaví 20 let od vydání svého prvního alba na výročním koncertu v Home Credit Areně v pátek 22. května. Na pódiu se objeví kromě současných i bývalí členové skupiny a společně s nimi si zahraje oblíbený liberecký Big’O’Band.

Více informací naleznete na webu www.homecreditarena.cz.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR