Týmy z KHL naservírují v Home Credit Areně předsezónní hokejový předkrm

Date of publication Author Martin Kadlec

Už se Vám stýská po hokeji a nemůžete se dočkat, až se znovu rozjedou první extraligová kola, abyste nasáli tu nezaměnitelnou atmosféru?! Až do září čekat nemusíte! První hokejové zážitky nové sezóny můžete v Home Credit areně zažít ještě v červenci a to v podání týmů z KHL!

Stává se už dobrou tradicí, že si některý z věhlasných týmů KHL vyhlédne libereckou Home Credit Arenu a celý SPORT PARK jako místo své letní "bázy". Letos pod Ještěd zamířil tým Metallurg Novokuzněck, který v Liberci setrvá až do 4. srpna.

Vloni se Tygři utkali s týmem KHL Admiral Vladivostok
Vítěz ruské Superligy z roku 2000, jehož dres obléká i český brankář Filip Novotný a útočník Robert Kousal, si samozřejmě nenechá ujít výzvu v podobě střetnutí s domácími Bílými Tygry, které je naplánováno na čtvrtek 30. července od 17 hodin. Zatímco pro Tygry to bude vůbec první utkání nové sezóny, Metallurg už bude mít v té době jedno na kontě. Už v neděli 26. července vyzve Novokuzněck na ledě Home Credit Areny další tým KHL Avtomobilist Jekatěrinburg. Zápas začíná v 18:00.

Program letního soustředění zakončí tým Černyševovi divize KHL zápasem s Jurgou Chanty-Mansijsk. Tento souboj se uskuteční v pondělí 3. srpna a úvodní buly padne rovněž v 18:00.

Všechny tři zmíněné zápasy se odehrají na ledě Home Credit Areny, kam bude vstup zajištěn hlavním vchodem "A". Na utkání ruských soupeřů bude navíc vstup ZCELA ZDARMA!

Týmy KHL v Home Credit Areně

datum domácí hosté čas začátku
26. 7. Metallurg Novokuzněck Avtomobilist Jekatěrinburg 18:00
30. 7. Bílí Tygři Liberec Metallurg Novokuzněck 17:00
3. 8. Metallurg Novokuzněck HC Jugra Chanty-Mansijsk 18:00

Kompletní seznam přípravných zápasů Bílých Tygrů naleznete zde.

Akce

V roce 2012 se Tygři utkali také s pražským Lvem, jehož barvy tehdy oblékal i Michal Birner

Slavná trojice aneb selská jízda