Tygří klec změní název na Home Credit arenu!

Date of publication Author Redakce

Bílí Tygři odehrají už 31. října domácí zápas se Zlínem v "nové kleci"! Multifunkční hala, dosud známá jako Tipsport Arena, totiž získala od konce října 2014 nového silného partnera – předního poskytovatele spotřebitelských úvěrů na českém trhu, společnost Home Credit, a.s. Nově proto ponese jméno „Home Credit Arena“. Dále citujeme z tiskové zprávy.

Pro arénu znamená tato událost nejen změnu názvu, ale zejména podporu stabilní finanční společnosti. Uzavřené partnerství umožní další rozvoj arény a současně podpoří sport a kulturu v celém komplexu libereckého Sport Parku. „Nový název Home Credit Arena ponese liberecká hala od 31. října 2014. Jméno tedy změní po devíti letech, kdy ji veřejnost znala pod názvem Tipsport Arena.

Poslední říjnový den budou na aréně rozsvícena čtyři nová loga v červenobílých barvách Home Creditu,“ říká Lukáš Přinda, ředitel společnosti Sgroup SPORT FACILITY MANAGEMENT, s.r.o., která celý objekt spravuje. „Dlouhodobá spolupráce se společností Home Credit nám umožní garantovat profesionální služby a prostředí v aréně. Současně nám dává možnost rozvíjet sportovní podmínky v celém areálu, jehož je Home Credit Arena jasnou dominantou,“ dodal Přinda.

Společnost Home Credit bere novou spolupráci jako možnost podpořit konání sportovních i kulturních akcí pro obyvatele Liberce a jeho širokého okolí.
„Dohoda o názvu arény je pro nás významným a zcela novým krokem, protože jsme doposud své jméno nepropůjčili žádnému objektu. Současně s tím ale vnímáme, že aréna je součástí rozsáhlého sportovního komplexu, kde sportují stovky mladých nadějných sportovců. Proto očekáváme, že naše partnerství v rámci této spolupráce podpoří i více jak třicet sportujících klubů v celém komplexu,“ říká David Bystrzycki, generální ředitel společnosti Home Credit.

Home Credit Arena slouží nejen jako centrum sportu, ale také kultury a mnoha dalších aktivit. „Líbí se nám moderní koncept, který z haly dělá jedinečný multifunkční prostor regionu. Věříme, že naše spolupráce přispěje k tomu, aby se Home Credit Arena stala dějištěm mnoha významných sportovních a kulturních akcí. Minimálně tak, jak tomu bylo doposud,“ uzavírá David Bystrzycki.

Od 31. 10. už bude do nočního Liberce svítit název Home Credit arena

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR