Skvělá zpráva! Petr Nedvěd si z mnoha nabídek vybral znovu Liberec!

Kapitán zůstává Bílým Tygrem!

Český reprezentant, ikona libereckého hokeje a kapitán Bílých Tygrů Petr Nedvěd dal znovu přednost Liberci před nabídkami ze zahraničních soutěží. Byť čtyřicetiletého zkušeného útočníka lákaly kluby z KHL, Petr Nedvěd se nakonec dohodl s vedením libereckých Bílých Tygrů. Stejně jako v minulých letech i letos se jedná o kontrakt na jednu sezónu – tedy do 30. dubna 2013.

12.8.2012 | Martin Kadlec

Petr Nedvěd

Petr Nedvěd byl především v posledních dvou sezónách klíčovým hráčem Bílých Tygrů. V uplynulém extraligovém ročníku, nejen že vytvořil klubový rekord produktivity, ale stal se i nejproduktivnějším hráčem celé soutěže, což se doposud žádnému libereckému hráči nepodařilo. Celkem už Petr Nedvěd v dresu Bílých Tygrů nasbíral 179 kanadských bodů za 67 gólů a 112 asistencí.

Vyjádření prezidenta klubu Petra Syrovátka:

prezident klubu Petr Syrovátko
"Mám velkou radost, že mohu fanouškům potvrdit tuhle skvělou zprávu. Petrovo rozhodnutí je pro mě potvrzením, že Liberec a Bílí Tygři jsou pro něj srdcovou záležitostí. Petr se během posledních čtyř sezón strávených v Liberci stal bez nadsázky opravdovou ikonou klubu. Vše navíc korunuje fakt, že je odchovancem libereckého hokeje a svou skvělou kariéru začíná a končí zde. Zároveň ale hned dodávám, že to nemusí být Petrova poslední sezóna. Hokejem se baví, a pokud mu vydrží zdraví, může jeho kariéra pokračovat ještě v dalších letech. To, že na extraligu stále má, dokázal i v poslední sezóně."

Fanshop Pojď na hokej

Panorama .::. Bílí Tygři Liberec