SESTŘIH ze zápasu mladšího dorostu se Spartou!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Nestihli jste domácí zápas mladších dorostenců s pražskou Spartou nebo si ho chcete připomenout? Podívejte se na sestřih přiložený ve článku. Tam naleznete i statistiky a ohlasy hráčů.

Utkání nakonec Pražané ovládli poměrem 5:3, a to i přestože Tygři vedli. Bojovný výkon se jednoznačně našemu mužstvu upřít nedá, ba naopak. Šelmy ze sebe vydaly maximum, bohužel dále play-off postupuje pražská Sparta. Ta v semifinále narazí na vítěze čtvrtfinále Litvínov - Hradec Králové (1:1 na zápasy).

Branky a nahrávky: 1. Jiruš (Drábek), 10. Nikolič (Cikhart, Žůrek), 53. Jiruš (Moc) – 11. Barinka (Prymula, Rubeš), 23. Haš (Prymula, Barinka), 24. Barinka (Čermák, Rubeš), 48. Barinka (Pšenička, Čermák), 60. Čermák (Barinka). Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:32. Diváci: 158.

Ohlasy Vojtěcha Jiruše po druhém utkání:

Ohlasy Benjamina Vomáčky po druhém utkání:

Pokud byste místo videa uvítali raději fotografie, můžete se podívat zde. Kliknutím se dostanete do galerie z druhého utkání série.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu