Prodej permanentních vstupenek na extraligovou sezónu 2015/2016 bude zahájen v pondělí 11. května

Date of publication Author Martin Kadlec

V pondělí 11. května bude zahájen prodej permanentních vstupenek na domácí utkání Bílých Tygrů v novém extraligovém ročníku 2015/2016. Už třetí rok v řadě našlo vedení klubu takové řešení, aby cena permanentek zůstala na stejné cenové hladině. Bílí Tygři nejen, že i nadále budou odměňovat za klubovou věrnost majitele permanentek z minulé sezóny, ale zároveň nabídnou nižší cenu permanentky i nově příchozím fanouškům. Permanentní vstupenka znovu svým majitelům zajistí vstup na 26 utkání základní části extraligy a na všechny domácí zápasy Bílých Tygrů v Lize Mistrů a v přípravě.

Permanentka nabitá penězi
Největší novinkou pro novou sezónu je bezesporu permanentní vstupenka nabitá penězi. Díky technologii čipových karet bude na každou permanentku „nahrán“ určitý finanční obnos. Permanentkáři budou moci prostřednictvím svých karet platit ve všech bufetech na ochozu Home Credit Areny.

Klubová věrnost
Majitelům permanentních vstupenek z minulé sezóny znovu rezervujeme jejich oblíbená místa a to od zahájení prodeje 11. 5. až do 30. 6. 2015. Novou permanentku pořídí za stejnou částku jako vloni a v platnosti zůstává i většina bonusů, na které byli zvyklí v předchozím extraligovém ročníku. Výhodou pro naše stále permanentkáře je karta nabitá finanční částkou v hodnotě 200 Kč.

Volný prodej
Sedadla vloni neobsazena permanentkou jdou do volného prodeje také již v pondělí 11. května. Od 1. července pak bude zahájen i prodej míst, která v loňské sezóně přináležela permanentkářům, ale jejich majitelé nevyužili předkupního práva. Každý nový permanentkář obdrží kartu nabitou 100 Kč.

Děti jen za 1 Kč a „plovoucí cena“ permanentní vstupenky
Od nové sezóny vstoupí v platnost další výrazné slevy pro děti do 140 cm. Dětské permanentky do 2. a 3. kategorie budou stát shodně pouze 1 000 Kč. Ještě výraznější slevu pro děti do 140 cm chystáme u jednorázových vstupenek. Cena bude činit symbolickou 1 Kč. Oproti dětské permanentce, ale jednorázová vstupenka dětem negarantuje stálé místo. Dětskou jednorázovou vstupenku za 1 Kč mohou do „svých sektorů“ zakoupit dětem také majitelé klasických i klubových permanentek.
Stejně jako v minulé sezóně zachováváme plovoucí ceny permanentek. Výhodnější cena v předprodeji bude platná od zahájení prodeje až do 30. června. V nabídce zůstávají rovněž permanentky pro „něžné pohlaví“. Fanynky Bílých Tygrů za svou permanentní vstupenku zaplatí až o 700 Kč méně.
Znovu budeme nabízet také zvýhodněné permanentní vstupenky pro seniory, děti nad 140 cm a pro studenty. Slevy se týkají pouze 2. a 3. kategorie.

Bonus Karta a občerstvení se slevou!
Majitelé permanentek na utkání Bílých Tygrů budou mít opět mnoho výhod a bonusů. Novopečený držitel permanentky na sezónu 2015/2016 se může těšit na tradiční věcný dárek - tentokrát to bude klubová šála s novým sezónním designem. Zadní strana permanentky bude znovu opatřena vizuálem stále oblíbenějšího programu „BONUS KARTA“, který nabízí mnoho cenových či množstevních výhod, a to jak přímo v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec, tak i mimo tento areál. Majitelé nových permanentek budou mít opět garantovánu slevu na občerstvení v prostorách Home Credit Areny a to od otevření haly až po oficiální čas začátku utkání. Sleva se týká piva či nealkoholických nápojů.

Online prodej permanentních vstupenek
Opět bude možné zakoupit si permanentní vstupenky na novou sezónu online prostřednictvím sítě TicketPro a to stejným a velmi pohodlným způsobem, jako v případě jednorázových vstupenek. Tento bonus se týká ovšem jen nově příchozích zájemců o permanentky. Majitelé permanentek z loňska, kteří chtějí využít předkupního práva si mohou svou permanentní vstupenku zakoupit rovněž z "tepla domova, ovšem prostřednictvím našeho webu..
Samozřejmostí je prodej permanentních vstupenek na Rotundě v areálu Home Credit Areny a na předprodejním místě v Turnově. I letos bude možné zakoupit permanentku také na splátky.

Ceník permanentních vstupenek na extraligovou sezónu 2015/2016

Slavná trojice aneb selská jízda