Se Spartou se tužila parta, Chomutov neměl šanci

Tygři mají za sebou dva přípravné zápasy. V tom první těsně podlehli pražské Spartě v prodloužení, rozhodně však nemuseli být zklamáni ze svého výkonu. Ten se jim do utkání s Chomutovem podařilo zopakovat a ještě vylepšit.

V SD Aréně naše mužstvo dominovalo a při debutu Aleše Stezky mezi tyčemi po gólech Bakoše, Lakatoše, Ordoše a Bartoviče se Stránským vyhrálo vysoko 6:1. O jedinou trefu domácích se v závěru utkání postaral Michal Poletín.

Hradec v nejlepším rozpoložení! 4 zápasy - 4 výhry

Mountfield zažívá vydařenou přípravu. Doposud odehrál čtyři zápasy, přičemž hned tři z nich byly součástí Mountfield Cupu. Nejprve Východočeši přehráli Spartu 3:2 po nájezdech, pak si poradili v prodloužení s celkem z Jižní Korei. Na závěr turnaje pak tým okolo Jaroslava Bednáře skolil v derby i Pardubice, jak jinak, než v nastaveném čase.

Královehradečtí ale umějí vyhrávat i v základní hrací době, což předvedli v doposud posledním přípravném střetnutí. K souboji vyzvali Olomouc, a i když prohrávali, dovedli duel do vítězného konce. Kohouty skolili 3:1. Tentokrát se proti sobě postaví dva účastníci Ligy mistrů, pro které půjde o vůbec poslední měření sil před ostrým startem sezóny.

Liga mistrů je za dveřmi. Jako první přijede Växjö!

Přesně týden budou mít po odehraní utkání s Hradcem Králové Tygři na přípravu před CHL. Ta vypukne pro modrobílé 24. srpna, kdy pod Ještěd přijede švédské Växjö Lakers. Hned záhy čeká naše mužstvo souboj s Cardiffem Devils.

Přijďte proto svěřence trenéra Filipa Pešána do Home Credit Arény podpořit. Utkání s Mountfieldem startuje ve čtvrtek od 17:00, vstupné stojí 50 korun. Více informací naleznete v tomto článku.