Osmice trenérů mládežnických týmů na školení!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Hned osmice trenérů mládežnických celků Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec, z. s. se účastnila školení v Českých Budějovicích. Akci pořádal tamní klub HC MOTOR České Budějovice.

V pondělí 27.6. se hned osmice trenérů Tělovýchovné jednoty Bílých Tygrů Liberec, z. s. účastnila školení, které pořádal klub HC MOTOR České Budějovice ve spolupráci s firmou SPORTS CONNECT Petra Jonáka.

Seminář vedl hokejový skills trenér působící v USA Anatolij Buligy, odborník na herní činnosti jednotlivce. Přednáška byla rozdělena na čtyři lekce: Knees band & Balance/Power push, Inside-outside edge, Turns & Stops, Crossovers forwards - backwards & Speed

Účastnili se tito trenéři: Jiří Kudrna, Milan Plodek, Jiří Bermann, Libor Daněk, Vojtěch Fiala, Ctibor Jech ml., Richard Lobo a Vítězslav Jankových.

Promo video Anatolij Buligyho:

Slavná trojice aneb selská jízda