Obránce Skelleftey Tim Heed: Naši hru budeme muset do zápasu s Tygry zlepšit

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tim Heed byl druhým nejproduktivnějším obráncem loňského ročníku SHL, proto by měl být jedním z mužů, na které si Tygři musejí dát pozor. Co od zápasu s naším týmem očekává?

Jak vnímáte dlouhé cesty v rámci CHL?
Je skvělé, že v rámci Ligy mistrů vidíme nová místa, nové arény a střetáváme se s zajímavými týmy, je to pro nás obrovská zkušenost a skvěle to stmeluje partu.

Jak byste zhodnotil zápas s Nitrou, který jste dokázali vyhrát 4:2?
Myslím, že diváci mohli vidět velmi kvalitní zápas, začátek byl z našeho pohledu trochu nedbalý, ale ve druhé třetině jsme již začali kontrolovat hru, zvýšili se tempo naší hry, přihrávali jsme si přesně na hokejku. Musím pochválit atmosféru, jež byla skvělá atmosféra a jsme rádi, že jsme vstoupili do skupinových bojů výhrou.

Jak byste zhodnotil váš osobní výkon?
V podstatě musím říct to samé jako u týmu, začátek nebyl příliš optimální, ale v průběhu utkání se začal zlepšovat, naši hru ale budeme muset výrazně do zítřejšího duelu zlepšit.

Co očekáváte od zápasu s Bílými Tygry?
Myslím, že to pro nás bude velmi náročný zápas a dobrá prověrka, určitě se na ni ale těšíme.

Je nějaký rozdíl mezi švédským a českým hokejem?
Je to přeci jen trochu rozdílné, české týmy jsou kvalitní a na velmi vysoké úrovni, my však musíme hrát svoji hru a soustředit se to, co si v kabině řekneme.

Jaké jste si dali cíle pro Lize mistrů?
Vždy hrajeme pouze na vítězství. V jakékoliv soutěži se o ni všemi silami budeme pokoušet, takže řeknu, že chceme vybojovat zlato.

Stihnete navštívit Liberec?
Myslím, že po tréninku budeme mít pár hodin volno, tudíž se stihneme trochu porozhlédnout po městě a dát si někde kávu.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR