Nový web Bílých Tygrů už tento pátek! Těšte se nový design a mnoho novinek!

Date of publication Author Klub

Dny, týdny a vlastně už jen hodiny klubového webu, který právě čtete, jsou sečteny. Už tento pátek spustí Bílí Tygři novou podobu internetových stránek. Čekají Vás exkluzivní grafiky, videa, social stream a mnoho dalšího. Ve stejný den bude zveřejněna i upgradovaná verze mobilní aplikace.

Web s Tygrem v plamenech

Live Score v akci
„Vzhledem ke skutečnosti, že tvorbu i správu webových stránek většiny extraligových klubů má v tuto chvíli na starosti pouze jediná firma (ESports), došlo k určité uniformitě vzhledu těchto webů. Klubové stránky si byly hodně podobné. To byl důvod, proč jsme se rozhodli oslovit společnost CTECH, která má s tvorbou webů bohaté zkušenosti, byť je její klientela z jiné, než sportovní oblasti,“ prozrazuje viceprezident klubu Bílí Tygři Liberec Lukáš Přinda a pokračuje,“ nová grafická podoba klubových stránek vychází z už známého vizuálu „Tygr v plamenech“, který jsme využili pro naši billboardovou kampaň.“

Nejcharakterističtějším rysem nových stránek budou výrazné grafiky na nově vytvořené "Welcome page" a také v horní části Home page. Zajímavým prvkem je pak "Live Score", jehož prostřednictvím můžete v čase zápasu sledovat on-line report přímo na klubových stránkách.
Pohyb na novém webu bude výrazně intuitivnější, ubyde „zbytečných kliknutí“ a větší prostor dostanou videa, fotografie a grafiky. Na hlavní stránce bude též prostor pro vyjádření, komentáře a fotografie fanoušků klubu a to prostřednictvím takzvaného „Social Streamu“, který bude zobrazovat příspěvky a fotografie na klubových sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter). Velkou obměnou projde také fotogalerie a videobanka. Především orientace v nové galerii bude díky obrazové nabídce jednotlivých alb výrazně přehlednější. U videí je pak použit jiný typ přehrávače.
Tradiční podstránky „Tygří“ mládeže a e-shopu zůstanou zachovány i tady se ale můžete těšit na zajímavý redesign.

bonus

Tygři v mobilu

I mobilní aplikace bude nově opatřena grafickým motivem Tygra v plamenech. Nově se můžete těšit na rozšířenou nabídku kalendáře, kde se budou objevovat vedle zápasů Tygrů také další nehokejové akce klubu či program Tipsport areny. V nabídce přibudou rovněž videa, anonce na vybrané akce nebo rozšířené menu na prodej vstupenek a permanentek on-line. Upgrade aplikace na IOS i Android bude ke stažení rovněž od pátku 12. září.

Slavná trojice aneb selská jízda