Nejlepším hráčem utkání proti Boleslavi zvolen Lukáš Krenželok

Date of publication Author Redakce

Liberec – Jestli byla volba nejlepšího Tygra utkání někdy velmi složitá, bylo to právě v pátečním duelu proti Mladé Boleslavi. Všichni hráči dřeli za tým jako jeden a bylo velmi složité vyzdvihnout jakékoliv individuality. Nakonec se mohl radovat Lukáš Krenželok.

Diváci v Home Credit Areně si v pátek mohli užít velmi napínavé utkání. Zejména ve druhé třetině se skóre velmi často měnilo a oba týmy střídavě tahaly za delší a kratší konec. Spokojenější nakonec mohli být Bílí Tygři, kteří si dokráčeli pro výhru 6:4. Díky tomu se Arénou také poprvé v této extraligové sezoně mohla naplno rozeznít tradiční píseň „Ne, pětku ne!“ Pro titul Tygr utkání si v této přestřelce nakonec dokráčel se značným odstupem Lukáš Krenželok. Ten se proti Boleslavi trefil hned dvakrát, a šlo konkrétně nejprve o první gól utkání a následně o závěrečnou šestou branku našeho týmu.

Na druhém místě za Krenželokem se umístil Dominik Lakatoš, který v polovině zápasu svou třetí brankou v extralize dokonával obrat z 1:2 na 3:2. Stupně vítězů uzavírá Petr Jelínek, který nastoupil do zápasu i přes nepříjemnou tržnou ránu v obličeji a přesto se po povedeném úniku postaral o rozhodující gól celého zápasu.

Lukáš Krenželok se tak stal již sedmým hráčem, který v anketě Tygr utkání alespoň jednou triumfoval. Nejlépe si na cestě za celkovým titulem Tygr roku vede Jakub Valský, který zvítězil ve dvou po sobě jdoucích domácích zápasech po svém návratu po zranění. Jednou se radovali Jánko Lašák, Martin Bakoš, Petr Vampola, Michal Bulíř a Michal Řepík.

Nezvítězil váš favorit? Další příležitost hlasovat budete mít již v neděli 22. listopadu, kdy naši hráči přivítají v Home Credit Areně Pardubice. Podpořte znovu svého favorita!

Ocenění nejlepších hráčů utkání

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR