Mladí Tygři v reprezentaci! Nechybí ani tradiční účastníci

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladí Tygři opět nechybí v nominacích na mládežnické reprezentační akce. Své místo našli jak ve výběru do osmnácti let, tak v kategoriích U17 a U16.

Na tréninkovém kempu kategorie U18, který se uskutečnil v Hradci Králové, nechyběl Jan Bednář ani Kryštof Hrabík. Soustředění se konalo od 20.-23. března a jeho součástí byl i zápas proti juniorce domácího Mountfieldu. Reprezentační výběr vyhrál 3:1.

Česko: Pavlát (20. – 43. Huf, od 43. Kardinál) – Myšák, Buchtela, Bednář, Trejbal, Mareš, Muška, Gaspar, Šalda – Jirásek (C), Kalaj, Kern, Koblížek, Flynn, J. Dvořák, Kaut, Safin, Toman, Zadina, J. Svoboda, Wojnar, Václavek, Matýs, Hrabík.
Branky a nahrávky: 3. Kaut (Zadina), 48. Safin (Svoboda), 55. Svoboda – 19. Hejna (Lelek, Matějček).

Miroslav Adamec

Reprezentace do sedmnácti let má zase na konec března naplánované dva přípravné zápasy s celkem Red Bull Salzburg (U18). Ty sehraje v Rakousku a v nominaci opět nechybí ani Tygři. V národním dresu se ukáže útočné duo Jan Jeník - Jan Šír.

Nezahálí ani kategorie U16, která změří v dvojutkání ve federálním derby síly se Slovenskem. Ani tady nebude o mladé Tygry nouze. Pozvánku obdrželi Jakub Žůrek a Luboš Dospěl, mezi náhradníky navíc figuruje i Miloslav Adamec. Akce se uskuteční od 2. do 5. dubna v Hodoníně.

Všem Tygrům přejeme na mezinárodní scéně hodně štěstí!

Jan Bednář v reprezentačním dresu

Slavná trojice aneb selská jízda