Milan Plodek krátce o důležitém souboji s Kometou

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladší dorost během neděle veledůležitý zápas. V posledním vzájemném měření sil totiž zamíří na led brněnské Komety a bude bojovat a body, které by mohly naše mužstvo výrazně přiblížit k triumfu a nadstavbové skupině D.

Tabulku Tygři vedou s tříbodovým náskokem před finišující Kometou. Ta dvakrát naše mužstvo během nadstavbové skupiny dokázala porazit, jednou braly body všechny šelmy. V zápasech s Moravany proto i tentokrát budou rozhodovat maličkosti, přičemž hráči i trenér Milan Plodek si uvědomují důležitost utkání.

Trenér Milan Plodek o zápasu na Kometě

"Čeká nás velmi těžký zápas v Brně. S Kometou jsou pokaždé suverénně nejlepší zápasy. K vidění je hodně bruslení, osobních soubojů i přímočarý, moderní hokej. Těšíme se na to, bude se hrát o hodně. Tím, že Pardubice získaly v souboji s Brnem bod, máme situaci pevně ve svých rukách. Na druhou stranu je před námi ještě pět zápasů a ve hře patnáct bodů. Možná neděle napoví víc, kdyby se nám povedlo zvítězit, tak si myslím, že máme natolik kvalitní mančaft, abychom poté náskok udrželi."

Jan Křepelka stíhá puk do rohu

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR