Michal Bulíř před odvetou: Musíme se soustředit na naše výkony na ledě. Pro výhru uděláme maximum!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Plzeň/Liberec - První utkání v Plzni Tygrům nevyšlo, nyní je však ten pravý čas na to, začít od nuly. Jestli se chce naše mužstvo vracet do Liberce s vedením, musí vyhrát. „Uděláme vše proto, abychom tu vyhráli a odvezli si třetí vítězství," slibuje Michal Bulíř před čtvrtým zápasem série.

Ohlasy dalších hráčů naleznete v tomto videu:

Co si myslíš, že rozhodlo třetí zápas čtvrtfinále?
Rozhodlo především to, že jsme inkasovali tři branky v oslabení. To je přesně ta činnost, která rozhoduje play-off zápasy. Nesehráli jsme naše přesilovky špatně, ale bohužel kotouče skákaly před brankou a my jsme je nedokázali dotlačit za Machovského.

Velký tlak jste si vytvořili až ve druhé třetině. Jak z tvého pohledu vypadala ta první?
Vždy je nepříjemné, když jdete do zápasu s tím, že prohráváte hned na začátku utkání 0:1, potom i 0:2. I přesto si myslím, že jsme dobře dotahovali a zápas nebyl z naší strany vůbec špatný. Bojovali jsme. Na druhou stranu stále vedeme 2:1 a v pondělí je nový zápas, ten budeme chtít vyhrát a začít jinak než první v Plzni.

Zklamaní liberečtí hráči

Co musíte zlepšit před druhým duelem v Plzni?
Hlavně oslabení. Ty nám během prvním utkání v Plzni hodně uškodily. Přesilovky jsme sehráli slušně. Máme daný systém, který chceme hrát a bohužel nám to tentokrát gólově nevycházelo. Takže se chceme jednoznačně zaměřit na oslabení, ubojovat to tu a jet do Liberce s náskokem 3:1.

V třetím zápase to vypadalo, že se série přiostřuje. Vidíš to taky tak?
Asi ano. I na tribunách, ale my musíme být v klidu. Soustředit se na nás a naše výkony na ledě. Přiostření k play-off jednoznačně patří.

Bude čtvrtý zápas pro další vývoj série klíčový? Stav 2:2 by byl hodně ošemetný.
Určitě ano. Říkali jsme si, že je lepší vést 3:0 než 2:1, bohužel se nezadařilo. Na druhou stranu si nemyslím, že se děje něco hrozného. Stále vedeme a stále můžeme potvrdit náskok. Uděláme všechno proto, abychom tady vyhráli a odvezli si třetí výhru. Zklamaní liberečtí hráči

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu