Michal Bulíř Tygrem utkání proti Olomouci

Date of publication Author Redakce

Liberec – V utkání proti Olomouci náš tým poprvé v sezoně doma prohrál, i tak jste však měli možnost volit nejlepšího hráče. Tygrem utkání se tentokrát stal Michal Bulíř, přestože se jemu ani jeho spoluhráčům nepodařilo skórovat.

Bulíř si počínal v zápase velmi aktivně a hned několikrát se mohl prosadit. Byl to například on, kdo málem ve druhé třetině po vypíchnutí najížděl nehlídán na brankáře Konráda, trefil ho však pouze do ramene. Po utkání byl přímo na ledové ploše zvolen hráčem zápasu a stejného ocenění se nyní dočkal také ve vašem hlasování.

Doplnil tak trojici Ján Lašák, Martin Bakoš a Petr Vampola, kteří hlasování ovládli v minulých domácích zápasech. Zatím tak stále platí, že ani jeden z hráčů nedokázal titul Tygr utkání získat více než jednou.

Za libereckým odchovancem skončil na druhé příčce Radim Šimek, který se pravidelně pokoušel od modré propálit Branislava Konráda, o třetí pozici se pak podělili hned tři hráči – Ján Lašák, Michal Birner a Petr Vampola.

Další příležitost hlasovat pro Tygra utkání budete mít po zápase s Vítkovicemi, který se v Home Credit Areně odehraje v úterý 20. října od 18 hodin. Dokáže náš tým odčinit porážku a rozjet další sérii domácí neporazitelnosti? Přijďte je podpořit!

Michal Bulíř si odnáší cenu za nejlepšího hráče utkání

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR