Letní soutěž: Navrhněte masku Marku Pincovi

Date of publication Author Jan Rachota, Karel Psohlavec

Brankář Marek Pinc si na letní měsíce připravil pro liberecké fanoušky opravdovou výzvu. K dispozici jim totiž dává design své masky pro následující extraligový ročník a slibuje: "Nejlepší návrh si nechám nastříkat a odchytám v této masce celou příští sezónu. Autora vítězného návrhu pak zvu na večeři." Lákavá nabídka, co říkáte?

Pravidla soutěže:

Kdo se může zapojit: Své návrhy může posílat opravdu každý. Nezáleží na technickém provedení návrhu, důležitá je nápaditost, vtip a originalita.
Jak se zapojit do soutěže: Své návrhy můžet posílat do 20.7. na e-mail soutezzavináčhcbilitygri.cz . Nezapomeňte připojit i Vaše kontaktní údaje pro eventuální výhru.
Jak má návrh vypadat: Vše je na Vaší kreativitě. Nezapomeňte ale, že klubovými barvami jsou modrá a bílá, a že jsou na masce umístěny povinné reklamy (viz. přiložené foto loňské masky).
V jakém formátu mohu posílat své návrhy: Své návrhy můžete zasílat v jakémkoli formátu, který je běžně zobrazitelný na PC. Pokuste se rovněž dodržet rozumnou velikost zaslaného souboru (do cca 1 MB). Pro Vaše návrhy můžete použít šablonu (umístěna pod pravidly).
Kolik mohu zaslat návrhů: Můžete zaslat libovolný počet návrhů, Vaše šance na výhru se tak zvyšuje.
Co mohu vyhrát: Váš návrh bude v průběhu srpna zpracován na novou masku Marka Pince, který ji bude nosit po celý následující extraligový ročník. Vítěz se může těšit i na večeři s tímto brankářem.
Kde mohu vidět ostatní návrhy: Průběžně budeme došlé návrhy zveřejňovat ve fotogalerii na tomto webu.
Kdy dojde k předání výhry: Výherce bude o svém vítězství bezprostředně po výběru nejlepšího návrhu informován. K předání výhry dojde během některého z úvodních extraligových zápasů ročníku 2010/2011.

Využít můžete i tuto šablonu

Zde naleznete šablonu ve větším rozlišení

Přijaté návrhy naleznete ve fotogalerii.

Radim Šimek: V hlavě jsem měl, že chci k Tygrům