Kdo byl podle vás nejlepším hráčem utkání se Spartou? Zvolte svého Tygra utkání!

Date of publication Author Redakce

Liberec – Stejně jako po zápase s Třincem můžete nyní zvolit svého Tygra utkání. Kdo naváže na Jána Lašáka a získá nejvíce vašich hlasů? Dejte hlas svému favoritovi!

Po zápase s Třincem byl nejlepším hráčem našeho týmu zvolen brankář Ján Lašák, který se skvělým výkonem velkou měrou zasadil o vítězství 2:1. Kdo ho napodobí a získá nejvíce vašich hlasů po zápase se Spartou?

Hlasování probíhá pomocí jednoduchého formuláře. Stačí přejít na tento odkaz a vybrat hráče, který získá váš hlas. Na konci sezony bude ten hráč, který získá nejčastěji titul Tygra utkání, zvolen teprve druhým Tygrem roku.

To ale není vše. Po sezoně bude vylosován také jeden z vás, kdo hlasoval pro celkového Tygra roku, a vybraný šťastlivec získá odměnu v podobě večeře s Tygrem roku.

Svého hráče utkání můžete vybírat odteď až do půlnoci ze čtvrtka na pátek. Během pátečního odpoledne pak bude zveřejněn vítěz druhého hlasování. Záleží tedy pouze na vás, kdo jím bude tentokrát.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR