Je to tady! První zápas Bílých Tygrů v Home Credit areně!

Date of publication Author Martin Kadlec

Multifunkční liberecká arena na křižovatce ulic Máchova a 28. října ponese od dnešního dne nový název HOME CREDIT ARENA. Bílí Tygři pokřtí svou nově přejmenovanou "Tygří klec" dnešním atraktivním duelem s úřadujícími mistry ze Zlína. Na programu toho bude ale mnohem více.

Oficiálně nese liberecká multifunkční hala nový název HOME CREDIT ARENA právě od 31. října 2014. Společnost Home Credit nejenže propůjčila hale název jako prvnímu podobnému objektu v celé republice, ale současně podpoří i další rozvoj arény.
„Vážíme si podpory stabilní finanční společnosti, která nám umožní rozvíjet sportovní podmínky v celém areálu, jehož je aréna jasnou dominantou," uvedl k nově uzavřenému partnerství Lukáš Přinda, ředitel společnosti S group Sport Facility Management, která halu spravuje. Partnerství podle něj v rámci této spolupráce podpoří i více než 30 sportovních klubů fungujících v celém komplexu Sport Parku Liberec.

Společnost Home Credit spatřuje v uzavřené spolupráci možnost podporovat konání sportovních i kulturních akcí v celém libereckém regionu. „Dlouhodobě chceme investovat do projektů, které mají hodnotu a dávají smysl. Home Credit Arena je součástí rozsáhlého komplexu, kde sportují stovky nadějných sportovců i veřejnost. Díky naší finanční podpoře bude šance dále rozvíjet jednotlivá sportoviště i jejich zázemí,“ uvedl ředitel Home Creditu David Bystrzycki.

Akce

Protože utkání se Zlínem je první akcí konanou v areně s novým názvem, připravili jsme při této příležitosti speciální doprovodný program, který ozdobí svou show také zpěvačka Ewa Farna. Dále je připraveno fotografování s Tygřími cheerleaders a Tygřími maskoty a každý dětský návštěvník, který nepřerostl 140 cm, od nás dostane parádní kšiltovku s logem Bílých Tygrů a novým znakem Home Credit areny. Dárky máme připravené ale i pro dospělé.

TEŠÍME SE NA VÁS!!!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR