Dva dny, tři akce. O víkendu máte hned tři možnosti setkat se s Bílými Tygry!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec – Následující víkend si mohou fanoušci zpestřit hned několika zajímavými akcemi, pokud tedy například chcete získat podpis některého ze svých oblíbených hráčů, neváhejte a doražte. Těšit se na vás budeme v liberecké zoologické zahradě, ve Vratislavicích nebo v Pěnčíně.

První z trojice akcí přijde na řadu v sobotu v brzkých odpoledních hodinách v liberecké zoologické zahradě. Bílý tygr Paris totiž 16. června oslavil desáté narozeniny a k těmto kulatinám mu dorazí popřát liberečtí hokejisté Adam Dlouhý a Petr Ulrych v doprovodu našich tygřích maskotů. Přibližně od 13:30 by u výběhu bílých tygrů měla proběhnout jejich autogramiáda.

Pro děti pak v tento den ZOO připravila akci, kdy si mohou s sebou přinést svého plyšového bílého tygra, který jim poslouží jako volná vstupenka na celý den.

To ale v sobotu ještě nebude vše. Na Nové Rudě ve Vratislavicích totiž od 14 do 18 hodin proběhne menší hokejová exhibice v podání hráčů juniorského týmu a staršího dorostu, kde si budete sami moci vyzkoušet střelbu na branky nebo osahat další hokejové pomůcky.

Po fotbalové exhibici v Rozstání nyní Tygři předvedou své dovednosti v Pěnčíně u Turnova
V neděli 21. června pak Tygři znovu nazují kopačky a vyrazí do Pěnčína u Turnova, kde proběhne fotbalové utkání s místním klubem TJ Sokol Pěnčín u příležitosti oslav 40 let kopané v Pěnčíně. Hrát se bude 2x30 minut. Samotný zápas vypukne v 16:00 a krátce po něm bude následovat autogramiáda hráčů.

Zúčastnit by se měl prakticky celý kádr A-týmu s výjimkou slovenského tria Bakoš, Lašák a Radivojevič, kteří se připravují individuálně. Návštěvníci by měli mít kromě autogramiády a exhibičního utkání také možnost prohlédnout si hráčský autobus, v němž A-tým cestuje na venkovní zápasy.

Neváhejte a vyražte na některou ze zmíněných akcí. Budeme se na vás těšit!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR