Doprovodný program po utkání přilákal nekonečné davy fanoušků

Date of publication Author Dominik Jakubec

L i b e r e c – Rozloučení se sezonou 2014/2015 přineslo divákům bohatý program. Ihned po zajímavém utkání se konal koncert skupiny Rammstein Members Club a následovala autogramiáda, o kterou byl až nečekaný zájem.

Hned poté, co si hokejisté splnili pozápasové povinnosti, jako rozhovory s novináři, přesunuli se ještě během probíhajícího koncertu k hlavnímu vstupu, kde se autogramiáda konala. Fronta se táhla daleko, v okolí nebylo téměř k hnutí a samotné hráče zájem mile překvapil. Na poslední fanoušky se dostalo až po zhruba hodině a půl, tedy v době, kdy už ve vedlejší Svijanské aréně probíhalo semifinále play-off extraligy juniorů.

Bílé Tygry obrovský zájem potěšil. Přestože už totiž v podstatě o nic nešlo, na závěrečné utkání dorazily více než čtyři tisícovky diváků. „Bylo to super, nečekali jsme, že by mohlo přijít tolik lidí. Asi je dobře, že se začínalo už ve tři hodiny odpoledne, možná jich tu bylo tolik i díky tomu,“ pochvaloval si útočník Tomáš Bulík.

Na autogramiádě bylo dokonce tolik příznivců, že jim ani nestačily tradiční podpisové kartičky. „Také mi všechny došly, měli jsme jich všichni stejně a po nějaké době nikdo žádné neměl. Jsme opravdu velmi rádi, že byl takový zájem fanoušků, nejen o zápas, ale i o autogramiádu,“ potvrzoval Bulík.

Na závěr slovenský forvard dodával, že nejvíce potěšilo hráče podpora fanoušků, přestože sezona nevyšla podle očekávání. „Víme, že sezona dopadla tak, jak dopadla. O to více nás těší, že lidé dorazili, a věříme, že jim za rok uděláme větší radost!“

Fotogalerii z autogramiády si můžete prohlédnout ZDE.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR