Ctibor Jech: Martin Škoula je v situaci, která mu aktuálně neumožňuje opustit rodinu

Date of publication Author Redakce

Již pět utkání chybí v sestavě Bílých Tygrů nejzkušenější obránce kádru Martin Škoula. Vítěz Radegast Indexu za měsíc září z vážných rodinných důvodů do zápasu nenastoupil už od 12. října, kdy Bílí Tygři hostovali v Litvínově. Shodou okolností to byl také první zápas trenéra Rostislava Čady na liberecké lavičce. Tato souhra náhod bohužel podněcuje mnoho spekulací, které se ovšem nezakládají na pravdě.

Ctibor Jech
„Martin Škoula je aktuálně v situaci, která mu neumožňuje opustit na delší čas rodinu,“ vysvětluje generální manažer Bílých Tygrů Ctibor Jech, „klub proto Martina dočasně uvolnil z veškerých povinností. S ohledem na soukromí hráče a jeho žádost nechci a nemohu komentovat více, nicméně vzhledem k množícím se dohadům v mediích i na našich sociálních sítích, činím toto oficiální prohlášení. Pevně věřím, že se celá situace vyřeší co nejdříve především ke spokojenosti rodiny Škoulových, ale i Bílých Tygrů.“

Martin Škoula se s největší pravděpodobností na ledě neobjeví minimálně do listopadové reprezentační přestávky. Po tomto termínu dojde k dalšímu jednání. „Nezbývá nám, než Martinovi a jeho rodině popřát, aby vše dopadlo dobře. Všichni bychom ho rádi viděli co nejdříve znovu na ledě s potřebným spokojeným rodinným zázemím“, uzavírá Ctibor Jech prohlášení k celé situaci.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR